A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vw Xheta - Zoti Shpis Tu Rrit Nera


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/12/2014

2014-12-20T01:59:29


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti Shpis Tu Rrit Nera" kënduar nga Vw Xheta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vw Xheta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bekim Kastrati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O zoti i shpise o mor t'u rrit o ndera
O gjithe me gezime o t'u çel dera
O na ke thirr e na ke nderu e
Jena ardhe hiç pa pritu e

O me u tubu na e kem adet e
O se ne dasma ka ma shyhret e
O se keto burra o ne kete ode
Muhabet edhe qef e bojne

O zoti i shpise o zbrit o me thane
A ke pre naj dash me ngran e
O se keta shoke e keta miqasi e
Lypin meze edhe raki e

O çile zemren o mor zotni e
Sot kem dasem e jo merzi e
O sepse Zoti o e ka lane
Me ardhe nuse dhe çike me dhane

O çifti i ri o u trashegofshin
Jete me gezime o gjithmone çofshin
O njoni o tjetri t'keni dhane besen
Zoti ua bekofte martesen

O ju urojna o t'ri e t'rese
Zoti u rujte prej synit te keq
O ju dhashte Zoti o gjithe kete jete
Kofshi te hajrit e te shendoshe ne t'jene

O me nji za o na krejt po u therrasna
O zoti i shpise hajde more per hajr dasma o hejMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018