A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhet Salihi (Vw Xheta) - Zemër Zemër


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2015

2015-07-28T16:19:22

Këngë e albumit:

"Vikendi"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemër Zemër" kënduar nga Xhet Salihi (Vw Xheta).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhet Salihi (Vw Xheta) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alida. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

he he heeej hee-eej

jo zemer
ske femer

oh jo nuk di se kuptoj
qfar te ben keshtu qe ti te ndryshosh
nuk e di perse ti mua me qorton
por se kupton kjo me lendon
ho shpirti i vogel ti
mos me bej te vuaj
t'mendoj veq per ty
mos luaj me mua
mos me keq trajto
se zemera vogel ty te don
jo zemer zemer
jo ti zemer ske nje femer
kush te doj si mua ne kte bot
e ke te kot harroje sot

jo zemer zemer
jo ti zemer ske nje femer
te te te doj si mua ne kte bot
e ke te kot harroje sot

jo zemer e vogel ti eja ti tek mua eja ti tek mua me nje ledhatim
mos qendro larg meje mos mbaj ti ti qendrim se pa ty shkoj un ne qmendin

jo zemer e vogel ti eja ti tek mua eja ti tek mua me nje ledhatim
mos qendro larg meje mos mbaj ti qendrim se pa ty shkoj un ne qmendin

jo shpirti i vogel ti mos me bej te vuaj te mendoj veq per ty mos luaj me mua per veq meje mos mendo se me fjalt e tua ti mua me lendo

jo shpirti i vogel ti mos me bej te vuaj te mendoj veq per ty mos luaj me mua per veq meje mos mendo se me fjalt e tua ti mua me lendo

jo zemer zemer
jo ti zemer ske nje femer
kush te doj si mua ne kte bot
e ke te kot harroje sot

jo zemer zemer
jo ti zemer ske nje femer
kush te doj si mua ne kte bot
e ke te kot harroje sot

musik: Lusy Tunes
teksti: AlidaMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018