A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheta - A Je Gati Per Dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2016

2016-08-10T18:42:49

Këngë e albumit:

"Ela Ela"


po me pelqen beby
je e embel e di
afer du met pase
tjerte po du mi plase2x

a je gati per dashni
se une du mu kane me ty
fol ma shpejt se po m'vlon gjaku
une do vdes moj prej marakut2x

mos me vet pse po ngutem
mos po shkon me tjeter tutem
s'do me kane e tjeter kujt
veq per veti du met rujt2x

a je gati per dashni
se une du mu kane me ty
fol ma shpejt se po m'vlon gjaku
une do vdes moj prej marakut2x

a je gati per dashni
se une po du mu kane me ty
fol ma shpejt se po m'vlon gjaku
une do vdes moj prej marakut2x


Ky tekst u dërgua nga bina pd
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018