A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheta - Tallavaja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2016

2016-12-10T18:04:27

Këngë e albumit:

"Ela Ela"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallavaja" kënduar nga Xheta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ilir Fazlijaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tallava po dojm me knu
Shoqnin dojm me disponu
Atmosfera n´kater an
Dojm me djeg e dojm me kall

Refrain:
Tallavaja knohet Vendi qohet pesh
Sonte dojm me kall sonte dojm me djeg
Tallavaja knohet Vendi qohet pesh
Sonte dojm me kall sonte dojm me djeg

Zemren ta knaq Tallavaja
Rinin e ka nxan Belaja
Rinia sonte po Vallzon
Kur Iliri ju kendon

Refrain:
Tallavaja knohet Vendi qohet pesh
Sonte dojm me kall sonte dojm me djeg
Tallavaja knohet Vendi qohet pesh
Sonte dojm me kall sonte dojm me djegMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018