A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheta - Rinia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2017

2017-11-23T19:15:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rinia" kënduar nga Xheta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Monika Salihu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

rinia sa edhe rina askush nuk mund ta di sa shtrejt kushton askush nuk mun ta di jojojo nuk mun ta di sa asht faji ati qe lendon dashurine e sa kushton ta kthej rinin e sa kushon ta kthej rinin e sa e burkur edhe kjo rina e me sy te kalter ndonjehere shikohet dashuria e ndonjehere shikohet dashuria
ref.2. rina rina keshtu i vin ditet e mia asnje fjal ma pak e as ma shum per as per mu nuk mundete te shitit as te blehet rina me lot e gjak nuk mundet te vritet dashuria dashuria rinia rina sa e dashur dashuria e sa e bukur kjo rinaaaaaaMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018