A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wendi Mancaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  171
BIOGRAFIA: Wendi Mancaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2011, Wendi Mancaku merr pjesë në Gjeniu I Vogel 4. Në Maj 2012, Wendi Mancaku & Edmond Mancaku marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Perralle Pa Mbret". Në Shtator 2012, Uendi Mancaku merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Ëndërra Flet". Në Dhjetor 2012, Wendi Mancaku merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Cat Girl". Në Qershor 2015, Wendi Mancaku & Vanesa Sono marrin pjesë në JESC 2015 me këngën "Jeto"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Etmond Mancakut

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Egzona Kryeziu

Arbnora Bahtijari

Albina Jakupi

Estela Nikoliqi

Lirika Krasniqi

Arta Grajqevci

Elvira Morina

Triola Jakupi

Dea Sabriu

Dhurata Haliti


Tags: Wendi Mancaku, Wendi, Uendi, Wendy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018