A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

West Side Family - Mesazh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  66

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jeta Shkon"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2002


Per momentin nuk ndodhem ne shtepi , ju lutem lini mesazhin tuaj pas sinjalit.

Zgjohem ne mengjes me afshin tend
Gjysma vetes time me mungon ,
S'dua ta pranoj por e pranoj
Nuk jam nuk je nuk ekzistoj,
Ndjej trupin te me ftohet ne kete nate
Ku jane prekjet e tua te me ngrohin prape
Tani nuk jam nuk jemi ne
Sa ftohte kete nate, sa ftohte kete nate

Ne c'do hap qe hedh ne mendjen time je ti
Dua ty te harroj , por prape je ti
S'dua ta pranoj veten, veten time nuk e di
dhe kur c'do gje e vogel ndodh
ne c'do veprim je ti.

Ndodhem nje moment midis teje dhe meje
nuk e di ne me doje a me urreje
se je ti ne keto vargje ne keto nota
se je ti , pa ty s'ka kuptim s'te harroj

C'do moment qe marr fryme, je ti
c'do moment qe jetoj je vetem ti
Je gjithcka c'fare kam plotesimi i shpirtit tim
je c'fare dua s'dua te humbas je vetem ti.(2x)

Dua te shoh dy syte e trembur
dua te puth buzen e cmendur
dua te t'shoh, dua te t'puth ty si atehere(4x)

Vetem nje moment degjo
Dua te shoh , te njoh
Dua te di a je ti qe komplikon
Je ti qe thua jo , je ti qe thua po
Dakort. Por nuk mundem dakort te jem gjithmon.
Je ti qe bane jeten time kompleks
ndonjehere nuk me kupton s'kupton as veten
por prape te urrej ,te dua ne nje kohe
ka kohe qe te njoh baby, dua te njoh

E c'do moment qe mare fryme
e c'do moment qe jetoj
je gjithcka cfare kam plotesimi i shpirtit tim
ja cfare dua s'dua te humbas je vetem ti(2x)

Zgjohem ne mengjes me afshin tend
gjysma vetes time me mungon
s' dua ta pranoj por e pranoj
nuk jam nuk je ,nuk ekzistoj
dhe trupin te me ftohet ne kete nate
ku jane prekjet e tua te me ngrohin prape
tani nuk jam, nuk jemi ne
sa ftohte kete nate, sa ftohte kete nate

Dua te shoh dy syte e trembur
dua te puth buzen e cmendur
dua te t'shoh, dua te t'puth ty si atehere(4x)

Dua te te shoh baby
dua te te shoh


Ky tekst u dërgua nga AbriKartolina (2)

U krijua nga Ohri 2018-06-09 13:47:07
Zgjohem ne mengjes me afshin tend.
2018-02-16 15:21:37
s' dua ta pranoj por e pranoj
nuk jam nuk je ,nuk ekzistoj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...