A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

West Side Family - Mjaft  (Feat. Edith Mihali)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2012

2012-09-18T21:04:12

Featuring

Edit Mihali

Këngë e albumit:

"Wsf"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mjaft" kënduar nga West Side Family.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Adelina Tahiri - Mjaft

Afer larg je ti
Dua të të kem
Kthehu persëri
T'lutem po nuk do
qe me ty te jem
Mua pse me ndodh joo
Po ta dije ta shihje
Qmenduri do te nisi si
Nje natë qe nuk përfundon
E po te gjejë momentin
Vera s'do mbaronte dot
Se pa ty bën ftoht

Ref2x:Mjaft kjo fjal tani
Do të bëj të kesh nje pendim
Sa her të mendoj
Verën e kaluar kujtoj

Afer larg je ti
Dua të të kem
Kthehu persëri
T'lutem po nuk do
qe me ty te jem
Mua pse me ndodh joo

Ref2x:Mjaft kjo fjal tani
Do të bëj të kesh nje pendim
Sa her të mendoj
Verën e kaluar kujtoj

Meti - Mjaft

sa her te takoj llukse me kerkon qdo te dyten nat ne disko te shkoj lket per ty qenkan gjithqka dashuri te une per ty ma ska vuajtje nuk pranoj veten se lendoj
mjaf me se me lendove
mjaft ma se me tradhtove
mjaf ma sagje sfitove ti mjaf
ma se me lendove majft ma se me
tradhtove ti majf ma asgje nuk fitove ti

shoket me kan tregu po sjukam besu se me thoshe zemer vetem ty te dua ne ket bot nuk je vetem ti mos luaj me ndjenja e dashuri e tash lamtumur do ta kem ma mir

mjaft refreni

Drini Causholli - Mjaft

Ne nje rruge ti do te gjesh
ne rruge do me kerkosh
ne mundesh ti me jep
ne mundesh ti me merr

E nese ti lendon
ne jete pa asnje deshir
per vete nuk me ben
ne syte nuk ka renkim

te lutem ti zgjohu
dhe per vete mos ki meshire
kerkome sa duhet
lejome te jem i lire

mjaft
nuk kerkoj asgje nga ty
mjaft
mjaft degjove zemren tende
mjaft
mjaft u lodhe perseri
mjaft
mjaft therrite emrin tim

E me pas nuk ka nevoje
me pas ti me dhuron
me lutjen jep ti
ate qe njeri z'di

me lodh ti me beso
shpetimin nuk e bej
zemer, me pushton
ku do te jem kerkome
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018