A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
White Devil

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: White Devil është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2009, Eleminimi & White Devil marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pyetjet Nje Pergjigje Kane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Cotilla 016

Izo

Last Daddy

Art

Rimi

Don Ghetto

Benny Blanco

Luxhi

I Panjohuri

MMG Babloki


Tags: White Devil, Fadil Mugleci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018