A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
White O.G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: White O.G është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 15 Shtator 2010, White O.g publikon videoklipin "Live It Up"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Burim Kastrati

Viagra

Chika

Sami Kallmi

Xhelal Xheladini

Orhan Zeneli

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Niku

Alban Emiri


Tags: White O.G

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018