A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Whitney Houston - If You Say My Eyes Are Beautiful


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

M. Elliott, K. Bradshaw & L. Turner
Baby
I get so many people telling Me
They seen you up in The mall
Are they mistaking
All up on some chick
As though I don't exist
What is this
Chorus:
Why they all up in our business
It's just to ridiculous
I can't get no sleep
They just keep warning me
Should I believe it
They say I don't need it
Don't they know I made up my mind
Honey too many people say you're faking me
They ask what have you done lately
They say we won't last so they are predicting
That it's over, it's over
(Rapped by Missy "Misdemeanor" Elliot)
Too many girls they dislike me
Since I got you they wanna fight me
Cause I'm the chick walking around With the ring
Tell me why these hoes don't even like me
Chorus (Repeat 2 times)
Oh boy it's all the love that you're giving
They mind cause love is what they're missing
That's why they stay up in our business
Chorus (Repeat to fade)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019