A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Whitney Houston - I Wanna Run To You


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

(Hey, hey, hey.)
See, I was born in Newark.
Drive from Orchard Park, now.
We were always hand in hand.
He wore hightop shoes and shirttails
Nick wore his pigtails.
I knew I loved him even then.
You know, some disapproved it,
They even boo-hooed it.
But I told them time and time and
Time again.
You know I was made to love him,
Build my world around him.
(Hey, hey, hey.)
He's been my inspiration, showed appreciation
For the love I gave him through the years.
Like a sweet magnolia tree, my love blossomed tenderly.
My love grew sweeter through the years.
I know my baby loves me, my baby needs me.
That's why we've made it through the years.
You know I was made to love him,
Build my world around him.
(Hey, hey, hey.)
My baby loves me, my baby needs me.
I'm not goin' nowhere.
I was just a little thing, but that lovebug hit me.
I had the fever with each passing year.
If all should tumble and the whole world crumble,
By his side I'd still be standing there. 'Cause...
You know I was made to love him,
Build my world around him.
(Hey, hey, hey.)
All through thick and thin,
Our love just won't end.
'Cause I love my baby, love
my baby, oh.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019