A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Whitney Houston - Deck The Halls / Silent Night


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Mmm. Mmm.
Deck the hall with boughs of holly
(Fa la la la la la la)
Tis the season to be jolly
(Fa la la la la la la)
Deck the hall with boughs of holly
(Fa la la la la la la)
Tis the season to be jolly
(Fa la la la la la la)

Don we now our gay apparel
Fa la la la la la la
Troll the ancient Yuletide carol
(Fa la la la la la la)
Whoa, troll the ancient Yuletide carol
(Fa la la la la la la)
Fa la la la la la la

Oh
Fa la la la la la la la
My Lord now

See the blazing Yule before us
(Fa la la la la la la)
Strike the harp and join the chorus
(Fa la la la la la la)
Fast away the old year passes
(Fa la la la la la la)
Oh hail the new ye lads and lasses
(Fa la la la la la la)

Follow me in merry measure,
Fa la la la la la la
While I tell of Yuletide treasure
(Fa la la la la la la)
Oh while I tell of Yuletide treasure
(Fa la la la la la la)
Singing fa la la la, la la la

Silent night, holy night
All is calm, and all is bright
Round yon virgin mother and child
Holy infant so tender and mild
Sleep in heavenly peace
Sleep in heavenly peace
(Fa la la la la la la)
Oh sleep in heavenly peace
(Fa la la la la la la)

Silent night
(Fa la la la la la la)
Oh holy night
(Fa la la la la la la)
Shepherds quake at the sight
Heavenly hosts sing (hallelujah)
Fa la la la la la la la la la la
Heedless of the wind and weather
Fa la la la la la la

Sing we joyous, all together
(Fa la la la la la la)
Oh Christ the Savior is born
(Fa la la la la la la)
Yeah sing we joyous, all together
(Fa la la la la la la)
Oh yeah Christ, Christ the Savior
(Fa la la la la la la)
He is born

(Sing we joyous)
Sing we joyous
(Fa la la la la la la)
Christ the Savior
(Christ)
Oh He is born
(Fa la la la la la la)
He is born
Sing we
(Sing we joyous)

Silent Night
(Fa la la la la la la)
Holy Night
(Christ)
Oh oh
(Fa la la la la la la)
Oh silent night
(Sing we joyous)
Silent night, holy night, silent night oh
(Fa la la la la la la)
(Christ)
Christ
(Fa la la la la la la)
Oh Christ is born
(Sing we joyous)
Christ the Savior
(Fa la la la la la la)
Christ the Savior
(Christ)
Christ the Savior
(Fa la la la la la la)

The night he was born
Fa la la la
(Sing we joyous)
Fa la la la, fa la la la
(Fa la la la la la la)
Fa la
(Christ)
Fa la la la, fa la la la
(Fa la la la la la la)
Fa la
(Sing we joyous)
Fa la la la, fa la la la
(Fa la la la la la la)
Oh fa la
(Christ)
Fa la la la, fa la la la
(Fa la la la la la la)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018