A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Whitney Houston - I Was Made To Love Him


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Hey, oh, hey hey hey
See I was born in Newark (sure was)

We were always hand in hand
He wore high top shoes and shirt tales
Nip wore her pigtails
I knew I loved him even then
You know some disapproved it
They even boo-hooed it
But I told them time and time and time again

You know I was made to love him
Build my world around him and
Hey, hey, hey
HeÂ’s been my inspiration
ShoÂ’ nuff appeciation
For the love I gave him through the years

Like a sweet magnolia trea
My love blossomed tenderly
My love grew sweeter through the years

I know my baby loves me
My baby needs me
ThatÂ’s why we made it through the years

I was made to love him
Worship and adore him, yes say
Hey, hey, hey
Hey, oh Lord

All through thick and thin
Our love just wonÂ’t end
But I love my baby, love my baby, oh

My baby loves me
My baby needs me
I know I ainÂ’t going nowhere
I was just a little thing
The love bug hit me
I had the fever with each passing year

If all should tumble
And the whole world crumble
By his side IÂ’ll still be standing, yeah

Cuz I was made to love him
Made meant for him, say
Hey, hey, hey
I was made to love him
Build my world all around him say
Hey, hey, hey

I love my baby
Nip aintÂ’ going nowhere
Say hey, hey, hey

[Ad lib until fade]


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018