A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Whitney Houston - Oh Yes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

The day you held me in your arms
I still smell da scent of you
On my dress unbelievable
And you was so masculine
The way I felt your chest up next to mine
I felt you in my heart
Now I breathe love

You are so amazing
Unbelievable baby
It's you that make me smile
When everything gets crazy
And your the one I love
No other man can faze me
Cause you're in my heart
Im in your heart
Every minute, daily

The time you looked into my eyes
I felt like falling in love baby
And I was mesmerized
Cause it's something you do babe
That makes me feel this way
I can't explain
You're my joy my peace my happiness
And you...

You are so amazing
Unbelievable baby
It's you that make me smile
When everything gets crazy
And your the one I love
No other man can faze me
Cause you're in my heart
Im in your heart
Every minute, daily

your the best love i ever knew
cant nobody do me like you do
put that down on my last dime
no one else worth none of my time
everything bout you i love
you were sent from the skies above
you came here to rescue me

i am free


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018