A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Willow Smith

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Los Angeles 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Willow Smith është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Willow Camille Reign Smith is an American singer, actress and dancer. She is the daughter of Will Smith and Jada Pinkett Smith, and the younger sister of Willard Carroll "Trey" Smith III and Jaden Smith. Smith made her acting debut in 2007 in the film I Am Legend and later appeared in Kit Kittredge: An American Girl alongside Abigail Breslin. She received a Young Artist Award for her performance. Apart from her acting, she launched a music car...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare




Artistë Të Ngjashëm:

Bea Miller

Yohanna

Floricienta

Vicky Chase

Gökçe Kırgız

Teodora

Elena Ristevska

Marger

Ana Isabelle

Alisia


Tags: Willow Smith

Krijo Një Kartolinë