A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wolfman

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Wolfman është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Berat Zendeli, I Njohur Në ArtMuzikor Si Wolfman SQ:Njeriu Ujkë B.Zendeli Shkollen Fillore E Krehu Në VendLindje ShF.Kongresi Manastirit Po Ashtu Edhe Shkollen E Mesme Në VendLindje QSHA BoroPetrushevski (ASUC) Me Profesion : Të Makineris Auto Teknik Mekatronik Nga Doli Ideja E Ti Cë Te Bënte Muzik Dhe Pse E Zgjedhi Zhanarin RAP? Zharnin Rap E Zgjodhi Sepse Jeta E Ti N'Drishoj Shumë Prej Fimiris Dej n'Moshë Ku E Dinte Cka Esht E Mira Dhe E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dit

Dringo

Cali

Lila

Gansito

Tuzhi-G

Don Xon

Mc Kristi

Mc Qlira

Don E-C


Tags: Wolfman, Berat Zendeli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018