A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xeni I Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3
Xeni I Vogel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore qytetare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Xeni Me Mysafire


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Sami Kallmi

Etmond Mancaku

Xhelal Xheladini

Viagra

Agron Berisha

Niku

Burim Kastrati

Nysret Hyseni

Mihallaq Andrea

Verim Zendeli


Tags: Xeni I Vogel, Xeni Vogel, Xeni, Sinani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018