A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhamerino Bollati

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Xhamerino Bollati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Xhamerino Bollati merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Rramp E Bamp E Bum Bum Bum". Në Qershor 2016, Xhamerino Bollati & Vivian Biagioti marrin pjesë në JESC 2016 me këngën "Ne Mes Yjesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edi Zymberi

Benjamin Crmjani

Troy Turku

Ardit Piraj

Drin Kadriu

Ylli Sfarqa

Kevin Selfollari

Diar Mehmeti

Edi Smajli

Blendi Kastrati


Tags: Xhamerino Bollati, Xhametino Bollati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018