A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhaner Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Xhaner Gashi është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Hazbi Thera

Dj Cimi

B-King

Sejdi Sejdiu

Renis Lela

Fenix

Ardi (Ardian Hasaj)

Zeqir Kryeziu

Hermes


Tags: Xhaner Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018