A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhejn Kumrija (Janex)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Xhejn Kumrija (Janex) është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Në Maj 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "S'jemi Me Ne". Në Dhjetor 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 52-të në RTSH me këngën "Kur Qielli Qan". Më datë 31 Tetor 2014, Janex publikon videoklipin "Someday". Me këtë këngë, Janex merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 në vitin 2015. Në Dhjetor 2014, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 53-të Në RTSH ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albina Kelmendi (The Voice)

Ani Çuedari

Orgesa Zaimi

Elinara Shehu

Flaka Krelani

Semi Jaupaj

Arnisa Krasniqi

Arbnora Hashani

Xheralda Braka

Floresha Debinja


Tags: Xhejn Kumrija, Janex, Janex Trio

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018