A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Podujev 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 51 Vjeç
BIOGRAFIA: Xheki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Emri i tij i vertete eshte Xhevat Mehmeti dhe banon ne Prishtine. Më datë 9 Nëntor 2011, Xheki publikon videoklipin "Me Fat Urime Martesa". Në vitin 2011, Xheki publikon albumin "Ta Marr Zemren". Në vitin 2012, Xheki publikon albumin "A Ki Zemer A Ki Shpirt". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Shkoni Sonte Shkoni". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Rri Me Mua". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Pse Mbetëm Të Huaj (2016)

Aleja (2015)

E Pabesë (2014)

Sikur Bombe (2013)

A Ki Zemer A Ki Shpirt (2012)

Ta Marr Zemren (2011)

Lamtumirë

Vlora

Do Të Vijë

Mos E Prano


» Dërgo Një Këngë »

Ne Ditlindjen Tende
Ora Shkon E Ti Nuk Po Vjen
Harrom
Loqka Jeme
Mos Ma Humb Ti Dashurinë
Rri Me Mua
Me Fat Urime Martesa
Shkoni Sonte Shkoni
Mos Jeto Me Mendje Te Madhe
As Për Dekë As Për Drekë


Artistë Të Ngjashëm:

Zyber Avdiu

Riza Selimi

Ferki Shala

Naim Abazi

Agim Gerguri

Shkumbin Kryeziu

Xuxi

Leka

BB Poqi

Afrim Muçiqi


Tags: Xheki, Xhevat Mehmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018