A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhelal Juka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Xhelal Juka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 15 Mars 2012, Xhelal Juka publikon videoklipin "Zagrebi". Më datë 2 Gusht 2013, Xhelal Juka publikon videoklipin "Moj Syzeze"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Mehmeti

Adem Barbullushi

Petrit Gjini

Istref Zaraj

Prek Mrishaj

Elderin Dekaj

Tonin Uldedaj

Gjin Dona

Perlat Sheqeri

Suad Shaptafa


Tags: Xhelal Juka

Krijo Një Kartolinë