A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhelal Xheladini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Xhelal Xheladini është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 28 Maj 2017, Xhelal Xheladini publikon videoklipin "Aterim Brutal Ne Realitet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Chika

Bekim Halili

Kacho

Shemi (Shemsi Bytyqi)

B-King

Arjan Effecti

Ardi (Ardian Hasaj)


Tags: Xhelal Xheladini

Krijo Një Kartolinë