A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Xhemil Saliu - Tani Je Pishmane (2000)

Xhemil Saliu - Sonte Me E Mira Je (2005)

Xhemil Saliu & Sabri Saliu - Mesazhi I Fundit (2010)

Xhemil Saliu - Vetem Ti Plagen Ma Sheron (2013)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018