A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - A Thua Ka Pranverë Për Mua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2013

2013-04-01T19:48:26

A ka gzim nket jet per mu po mendoj?
A ka zemer qe me do mu se egzistoj?
A ka gzim nket jet per mu po mendoj?
A ka zemer qe me do mu se egzistoj?
A ka njeri qe sheron veq me lot?

A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...
A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...

A harrohet ajo dit kur jem taku?
A me dohet mu ky shpirt qe m'je largu?
A harrohet ajo dit kur jem taku?
A m'gezohet mu ky shpirt qe m'je largu?
A pajtohesh zemer e shkret ty me t'harru?

A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...
A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...

A ka kush t'mi n'dal keto lot boll sedi?
A ka kush qe m'shero dot ne dashuri?
A ka kush t'mi n'dal keto lot boll sedi?
A ka kush qe m'shero dot ne dashuri?
A ka kush t'ma merre ket shpirt? s'muj me duru...

A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...
A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...


Ky tekst u dërgua nga GREJKOC
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018