A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xhemil Salihu - Unaz E Art


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2008

2008-04-22T12:31:50

Pse n'dhom dritat i ke fik,
Pse nga dora me ke ik,
Kush me ty naten kalon,
Kush t'ledhaton,

Kush me ty shtratin e ndan,
Cdo mengjes kush te ka pran
Kush me ty esht tu prit
Diellin qe lind
Ref:2
Unaz e art Unaz e art
Me dy emra e nje fat
Ajo shkoj un ngela vet
Per kujtim ti me ke mbet

At unaz qe ma le ndor
Qe sa vite,qe sa ore
Skam fuqi,me shtrengu
Mka pikllu...

dil në dritare e shiko
per perjetimin po loton
Ment te uji nam pak lot,
Edhe sot

Ref:2
Unaz e art Unaz e art
me dy emra e nje fat
ajo shkoj un ngela vet
per kujtim ti me ke mbet


Ky tekst u dërgua nga Muala Zendeli   Aarjjeta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018