A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Mos Co Inat


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2013

2013-07-01T12:41:43

Dashuro moj qik, sa je e re.
Dashuro moj qik, sa je e re.
Kur t'kalon koha, ti kot e ke.
Kur t'kalon koha, ti kot e ke.

Dashuro moj qik, sa je e re.
Dashuro moj qik, sa je e re.
Kur t'kalon koha, ti kot e ke.
Kur t'kalon koha, ti kot e ke.

Fort po te sillem para mrapa, ti nuk pranon.
Fort po te sillem para mrapa, ti nuk pranon.
As pak dashuri oj qik ty stintereson.
As pak dashuri oj qik ty stintereson.

Mos co inat, mos co inat.
Jeta pa dashni oj qik s'esht interesant.
Mos co inat, mos co inat.
Jeta pa dashni oj qik s'esht interesant.

Dashuro moj qik, sa je e re.
Dashuro moj qik, sa je e re.
Kur t'kalon koha, ti kot e ke.
Kur t'kalon koha, ti kot e ke.

Dashuro moj qik, sa je e re.
Dashuro moj qik, sa je e re.
Kur t'kalon koha, ti kot e ke.
Kur t'kalon koha, ti kot e ke.

Qke moj goca e zemeres time nuk t'le te qet.
Qke moj goca e zemeres time nuk t'le te qet.
T'lutem shpirt afrohu e mos rri vet.
T'lutem shpirt afrohu e mos rri vet.

Mos co inat, mos co inat.
Jeta pa dashni oj qik s'esht interesant.
Mos co inat, mos co inat.
Jeta pa dashni oj qik s'esht interesant.

Mos co inat, mos co inat.
Jeta pa dashni oj qik s'esht interesant.
Mos co inat, mos co inat.
Jeta pa dashni oj qik s'esht interesant.


Ky tekst u dërgua nga Grejkoc
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018