A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Kthema Zemren Time


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/01/2015

2015-01-21T16:55:21

Gjithçka dogja që ke prekë
Tash per mua më ke vdekë
Kurse n´buz ai emri yt
gjith mendon t´jetoj oj shpirtë (2x)

Refreni (2x):
Kthema zemren time qe ta dhash n´at pranver
shum kam dashur un me t´harru
por prap malli po me merr

Pik gjynahi s´paske pas
edhe gurin e ke plas
e çka isha un per ty
mish e eshtra mi ke nxi

Refreni (2x):
Kthema zemren time qe ta dhash n´at pranver
shum kam dashur un me t´harru
por prap malli po me merr


Ky tekst u dërgua nga Ervin Brahaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018