A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Sonte Vuaj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/01/2009

2009-01-18T23:00:36

Ne dhomen e vjetjes
leht gjumin se ben
kush ne shtratin tend
sote gjendet pran

une nder dritare
si gjithmon po pres
e as deren nuk e hap
ti tash ke qeter der

Ref:2x
Sonte po vuaj
me shpirtin tim
ndoshta te vdekur
gjenden ne agim

kur ti shuksh dritat
perden mos e mbyll
vetem pak afrohu
me tA pa at ftyr

Un der dritare
si gjithmon po pres
e as deren nuk e hap
ti tash ke qeter der

Ref:2x
Sonte po vuaj
me shpirtin tim
ndoshta te vdekur
m'gjen ne agim....!!


Ky tekst u dërgua nga Xika...!!
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018