A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Mirjeta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/11/2010

2010-11-08T16:18:32

Shum e rand qenka jeta pa ty e dashur Mirjeta
Shum e rand qenka jeta pa ty e dashur Mirjeta
Gjithmon ne kujtime te kam
fati i te ciles pos un jam.

GJithmon ne kujtime te kam fati i te ciles pos un jam.

Ref.#2
e Mirjeta e Mirjeta
mu shkatrru pa ty jeta
kthehu te lutem me ndihmo
plaget e mia mi shero.

Plot me lot mu mbushen syt kur e kujtoj at takim
plot me lot mu mbushen syt kur e kujtoj at takim.
Fotografin kur shikoj diten e ndarjes e mallkoj
fotografin kur shiqoj diten e ndarjes e mallkoj

Ref.#2
e Mirjeta e Mirjeta
mu shkatrru pa ty jeta
kthehu te lutem me ndihmo
plaget e mia mi shero.

S´kam fuqi un per jet kthehu te lutna moj Mirjet
S´kam fuqi un per jet kthehu te lutna moj Mirjet

Ref.#3
e Mirjeta e Mirjeta
mu shkatrru pa ty jeta
kthehu te lutem me ndihmo
plaget e mia mi shero.


Ky tekst u dërgua nga Jeeta   jjetta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018