A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Mos Trazo Plagen E Vjeter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/08/2012

2012-08-07T23:06:18

Qenke zjarm dhe helmi zi
si premtove ne dashuri
dojshe zemren mema fal
dhe u largova ti pa fjal.

refreni

Mos trazo plagen e vjeter
mle rahat tash du ni qeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko dashuro tash ni qeter
mos trazo plagen e vjeter
mle rahat tash du ni qeter
mos trazo zjarmin ne zemer
shko dashuro tash ni qeter.

Nuk mashtrohem me dy fjal
qe te filloj nje loj me zjarr
deshe mem kall si barut
tash perkulesh e me lut.


Ky tekst u dërgua nga ilber sulimani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018