A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Do Ta Kallim


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/03/2013

2013-03-30T12:55:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Ta Kallim" kënduar nga Xhemil Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhemil Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Aferdita Demaku - Do Ta Kallim

E ne kete vende o hajde jalla sonte knojna
jalla sonte knojna
tane shoqnise o rend me rendo
qejfin ja u marojna
qejfin ja u marojna
kush po e hedh vallen o hajde
a sonte ma i pari
a sonte ma i pari
sa me shyhret po i prijne valles
o nusja dhe dhandrri
nusja edhe dhandrri
sa forte na u ka gzue nana per djalin e vete
po e marton djalin
sa me gzim o po thote baba o sonte do ta kallim
sonte do ta kallim
me martue djalin o hajde
o s'paska ma sevdae
s'paska ma sevdae
nusja e bukur por si hana
o qe shndrrit n'have
qe shndrrit n'havae
offf offf offff
aman aman of aman

Edona Llalloshi - Do Ta Kallim

(Gipa)
Qka u ba vlla he he edonda...

(Edona)
Edhe sonte si cdo nate
do ta kallim do ta kallim
edhe sot si cdo nate sdo ta ndalim
sdo ta ndalim kengen tone ritmin tone
Dridhe dridhe dridhe shtatin dridhe mos u ndale
se pas teje behem beqare flaka do te me ndale...

(Gipa)
Cingele mingle qiftelia diskoten tone kur tvjen gipa femrat paken erdh pazari jone.
qy bre qik ti ma jep doren hehehe kapma doren...hhuhuhuhhuhuh
Edhe sonte si cdo nate
do ta kallim do ta kallim
edhe sot si cdo nate sdo ta ndalim
sdo ta ndalim kengen tone ritmin tone
Dridhe dridhe dridhe shtatin dridhe mos u ndale
se pas teje behem beqare flaka do te me ndale...

Memet - Do Ta Kallim

do ta kallim dushkun da cojna ne havaje me martue ket memetin spaska ma sevdae me martue nerminin spaska ma sevdae.
do ta kallim dushkun da cojnaaa per perde do ta kallim dushkun da cojnaa per perdee.me martue ket memetin spaska ma shyrete me martue ket nerminin spaska ma shyrete.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018