A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Kot E Dashur Ti Po Qan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2013

2013-04-01T21:10:40


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kot E Dashur Ti Po Qan" kënduar nga Xhemil Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhemil Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...