A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Saliu - Ti Je Lot Ne Syrin Tim


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2014

2014-02-06T15:10:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Lot Ne Syrin Tim" kënduar nga Xhemil Saliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhemil Saliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Trix. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tash nie vit qe u largova
tash nje vit qe ste kam pare
nuk po mundem te harroj
ste kam afer te dashuroj.

Ti je lote ne syrin tim
Kur vajtoj per dashuri
Ti je kenge ne zemren time
Kur kendoj per dashuri.

Vuajtjeve te mija u erdhi fundi
erdhi koha tash po kthehem
e buzeqeshur ti me prit
mjaft te kame pritur
jam merzite.

Ti je lote ne syrin tim
Kur vajtoj per dashuri
Ti je kenge ne zemren time
Kur kendoj per dashuri.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018