A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhemile Veselaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Xhemile Veselaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 27 Qershor 2014, Xhemile publikon videoklipin "Trileqe", në bashkëpunim me Arsimi. Më datë 9 Dhjetor 2014, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "O Qyqan". Më datë 25 Korrik 2015, Xhemilja publikon videoklipin "Si Vullkan", në bashkëpunim me Fjori Tirona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ilirjana Pirku

Ardita Ala

Vjollca Hamiti

Alma Gashi

Syne Loshi

Flora Gashi

Kadisha Sinani

Inger Skura

Adriana Asllani

Anita Mbrakulli


Tags: Xhemile Veselaj, Xhemile

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018