A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhemilja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Xhemilja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Më datë 1 Qershor 2016, Fadil Riza & Xhemilja publikojnë videoklipin "Ki Me M'dasht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elona Morina

Malvina Bllaca

Kela

Elhame Ahmetaj Guhelli

Bela Xhindoli

Eliza Markiq

Dashurie Deari

Jona Bytyci

Fatlume Mamuti

Marsela


Tags: Xhemilja, Xhemilia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018