A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xheni Bekolli

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Xheni Bekolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Shkurt 2019, Xheni Bekolli publikon videoklipin "Per Nje Djal Capken". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sidorela Zeqaj

Matilda Mati

Olta Juba

Enia

Lidia Lufi

Laura Lila

Migena Rinxhi

Majlinda Cikaqi

Keisi

Iva Aliko


Tags: Xheni Bekolli

Krijo Një Kartolinë