A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xhenis Mazreku - Brenda Meje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2008

2008-10-23T20:00:49

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '08"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008


Mjegull pa fund
Endrra pa rruge
Fshehur dhe une
Ne syte e ty

Shpirtin qe kam
me ty e ndaj
Une jam ti E ti je une
Pak edhe shume

Brenda meje ska me lot se mi ke thare
Brenda meje ska asgje qe se ke mare

Mirupafshim zemer
ti kupto nje femer
pesha e fatit tsaj
gjithmone I rendon

Mirupafshim zemer
ti kupto nje femer
frymen e fundit
rrahjen e fundit
ajo dashuron

shpresa e fundit
ne jete po me mban
nuk kam frike
per ty hapat si ndal
Brenda meje ska me lot
I ke marre


Ky tekst u dërgua nga Kh


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018