A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila Myrtezaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1703
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Xhensila u be e njohur fale talent show “Ethet e se premtes mbrema”. Ajo atehere ishte vetem 14 vjeç. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël që ka skena shqiptare. Për një kohë shumë të shkurtër ajo rrëmbeu zemrat e publikut me këngën dhe stilin magjepsës, duke mos përmendur edhe çmime të cilat i ka fituar nëpër kompeticione muzikore. E martuar Me Besart Kallakun Gjinin e portokallis. Xhensila ka marre pjese edhe ne “Top Fest”, nderko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

8 🔥🔥

Bashkëshorte e

Bes Kallakut

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Ama Doren
Çelsi I Zemres
Engjelli Im
Ring The Alarm
High Love
Vespa
Da Da Da
Liar
Dikush Te Do


Përkthime (16)


Artistë Të Ngjashëm:

Kejsi Tola

Samanta Karavella

Ronela Hajati

Eni Koçi

Greta Koçi

Enca

Elhaida Dani

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Dhurata Ahmetaj


Tags: Xhensila Myrtezaj, Xhensila Myrtezai, Xhensila

Xhensila Myrtezaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018