A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila Myrtezaj

Engjelli Im ➡ Mi Ángel

 Shqip ➡  Spanjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Engjelli Im

Me mbaj ne krah
engjelli im
ti me mbron
jo sme lendon Uu .
kam nevoj te shpreh ate
qe ndjej per tyyy yeah yeah
te them gjithcka
te them cdo gje
ne lidhje me ty
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo s
e un te harroj
ne asnje cast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa .

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per çdo dite e per çdo dite
çdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
çdo sekonde me shume
dua te m'kesh n'gjak
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
çdo nate ne shpirtin tim.

dita e gjat
me duket pa ty
me ty ne krah
esht dita me e mir
ta besoooj kryqi
me dhe je per ty
qe t'jemi bashk
t'kam tatuazh
e jap nji mesazh
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo
se un te harroj
ne asnje cast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa .

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per çdo dite e per çdo dite
çdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
çdo sekonde me shume
dua te m'kesh n'gjak
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
çdo nate ne shpirtin tim.


Mi Ángel

Cógeme en tus brazos
Mi ángel
tu me cuidas
No me haces daño
Te tengo que decir
Lo que siento por ti
Decirtelo todo
Cualquier cosa
que tiene que ver contigo
ya te lo digo
Jamás pienses
Que te olvido
En ningún momento
Estoy contigo
Porque estas conmigo
Te quiero

REF:
Tu eres la sonrisa del día para mi
Mi amanecer
Muero cada vez que más te quiero.
Hoy y cada día y cada día
cada segundo y más
Te quiero a mí lado
Tu eres la niche más bonita de mí alma

El día me parece muy largo sin tí
Contigo entre mis brazos
el día es más bonita
Confio
Que estaremos juntos
Te tengo tatu
Te doy un mensaje
Y te lo digo para que lo sepas
no te olvido en ningún momento
Estoy contigo
porque estas conmigo
Te quiero

REF

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018