A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila Myrtezaj

Engjelli Im ➡ My Angel

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Engjelli Im

Me mbaj ne krah
engjelli im
ti me mbron
jo sme lendon Uu .
kam nevoj te shpreh ate
qe ndjej per tyyy yeah yeah
te them gjithcka
te them cdo gje
ne lidhje me ty
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo s
e un te harroj
ne asnje cast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa .

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per çdo dite e per çdo dite
çdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
çdo sekonde me shume
dua te m'kesh n'gjak
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
çdo nate ne shpirtin tim.

dita e gjat
me duket pa ty
me ty ne krah
esht dita me e mir
ta besoooj kryqi
me dhe je per ty
qe t'jemi bashk
t'kam tatuazh
e jap nji mesazh
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo
se un te harroj
ne asnje cast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa .

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per çdo dite e per çdo dite
çdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
çdo sekonde me shume
dua te m'kesh n'gjak
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
çdo nate ne shpirtin tim.


My Angel

Hold me in your arms
My angel
You keep me safe
You don't hurt me noo
I have the need to express what
I feel for you yeah yeah
I tell you everything
I tell you anything
That has to do with you
And I am telling you so you should know
Don't even think that
I forget you
Not a moment
I am with you
Because you are with me
I looove you

Because you are the smile
Of the day for me
You are my morning
I die when I love you more
And more today and everyday
Every second I want you beside me more
Every second even more I want to be your blood
Because you are the most beautiful night
That closes in my heart.

The day seems long
To me without you
With you in my arms
Is the best day
To believe it
I do my prayers for you
So we can be together
I got you tattooed
I give a message
And I am telling you so you should know
Don't even think that
I forget you
Not a moment
I am with you
Because you are with me
I looove you

Because you are the smile
Of the day for me
You are my morning
I die when I love you more
And more today and everyday
Every second I want you beside me more
Every second even more I want to be your blood
Because you are the most beautiful night
That closes in my heart.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018