A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila

Me Ty Jam ➡ I'm With You

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: jonitekst


Me Ty Jam

Jane endrrat tona qe kerkonim
se jane deshirat qe s'mbaronin
e di prane teje gjithcka behet e bukur
e di prane teje gjithmone do jem e lumtur

Dhe kur prane s'te kam
une e di mire zemer sa me do ti
cdo fjale qe s'e thame
te ngelet sekret i joni
sepse une e di
pa njeri-tjetrin s'do ekzistonim
zemer kurrsesi po mos ndaheshim s'do ta kuptonim...

Ref: Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...

Jane endrrat tona qe kerkonim
se jane deshirat qe s'mbaronin
e di prane teje gjithcka behet e bukur
e di prane teje gjithmone do jem e lumtur..

Dhe kur prane s'te kam
une e di mire zemer sa me do ti
cdo fjale qe s'e thame
te ngelet sekret i joni
sepse une e di
pa njeri-tjetrin s'do ekzistonim
zemer kurrsesi po mos ndaheshim s'do ta kuptonim...

Ref: Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...

me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
un me ty jam
un me ty jam


I'm With You

It's our dream that we were looking for
It's the desire that never ends
I know that beside you everything is beautiful
I know that beside you I always will be happy

And where you aren't by my side
I know very well that you love me
Every word that wasn't said
Let it be our secret
Because I know
Without each other we would not exist
Anyway we would never understood it if we never brake apart

I'm with you in the road that I pass
I'm with you even were the clock goes on
I'm always with you I want you closer
I'm with you
I keep you close to myself
No I don't want no other because I got you
And when you will be alone I'm with you
I'm with you

It's our dream that we were looking for
It's the desire that never ends
I know that beside you everything is beautiful
I know that beside you I always will be happy

And where you aren't by my side
I know very well that you love me
Every word that wasn't said
Let it be our secret
Because I know
Without each other we would not exist
Anyway we would never understood it if we never brake apart

I'm with you in the road that I pass
I'm with you even were the clock goes on
I'm always with you I want you closer
I'm with you
I keep you close to myself
No I don't want no other because I got you
And when you will be alone I'm with you
I'm with you

I'm with you
I'm with you
I'm with you
I'm with you
I'm with you
I'm with you
I'm with you
I'm with you
I'm with you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018