A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila

Me Ty Jam ➡ Sarò Con Te

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: kia_ra_gj


Me Ty Jam

Jane endrrat tona qe kerkonim
se jane deshirat qe s'mbaronin
e di prane teje gjithcka behet e bukur
e di prane teje gjithmone do jem e lumtur

Dhe kur prane s'te kam
une e di mire zemer sa me do ti
cdo fjale qe s'e thame
te ngelet sekret i joni
sepse une e di
pa njeri-tjetrin s'do ekzistonim
zemer kurrsesi po mos ndaheshim s'do ta kuptonim...

Ref: Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...

Jane endrrat tona qe kerkonim
se jane deshirat qe s'mbaronin
e di prane teje gjithcka behet e bukur
e di prane teje gjithmone do jem e lumtur..

Dhe kur prane s'te kam
une e di mire zemer sa me do ti
cdo fjale qe s'e thame
te ngelet sekret i joni
sepse une e di
pa njeri-tjetrin s'do ekzistonim
zemer kurrsesi po mos ndaheshim s'do ta kuptonim...

Ref: Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...

me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
un me ty jam
un me ty jam


Sarò Con Te

Erano i nostri sogni che cercavamo
proprio perchè i nostri desideri non finivano
lo so, vicino a te ogni cosa diventa bella
lo so, vicino a te sarò felice

e anche quando non ti ho vicino
io lo so bene amore quanto mi ami
tutte le parole che non ci siamo detti
rimarranno il nostro segreto
perchè io lo so
senza l'un l'altro non esisteremmo
e nonostante ciò amore, se non ci fossimo allontanati non l' avremmo capito...

Rit: Sarò con te nelle strade che percorro
sarò con te anche quando trascorrono le ore
sarò con te e sempre ti vorrei vicino
sarò con te e stretto vicino a me ti tengo sempre
no non voglio un altro perchè ho già te
anche quando solo resterai io sono...
io sarò con te...

Erano i nostri sogni che cercavamo
proprio perchè i nostri desideri non finivano
lo so, vicino a te ogni cosa diventa bella
lo so, vicino a te sarò felice...

e anche quando non ti ho vicino
io lo so bene amore quanto mi ami
tutte le parole che non ci siamo detti
rimarranno il nostro segreto
perchè io lo so
senza l'un l'altro non esisteremmo
e nonostante ciò amore, se non ci fossimo allontanati non l' avremmo capito...

Rit: Sarò con te nelle strade che percorro
sarò con te anche quando trascorrono le ore
sarò con te e sempre ti vorrei vicino
sarò con te e stretto vicino a me ti tengo sempre
no non voglio un altro perchè ho già te
anche quando solo resterai io sono...
io sarò con te....

sarò con te
sarò sarò sarò
io sarò con te
sarò sarò sarò
io sarò con te
io sarò con te
io sarò con te...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018