A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila

Me Ty Jam ➡ Je Suis Avec Toi

 Shqip ➡  Frengjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Rita G


Me Ty Jam

Jane endrrat tona qe kerkonim
se jane deshirat qe s'mbaronin
e di prane teje gjithcka behet e bukur
e di prane teje gjithmone do jem e lumtur

Dhe kur prane s'te kam
une e di mire zemer sa me do ti
cdo fjale qe s'e thame
te ngelet sekret i joni
sepse une e di
pa njeri-tjetrin s'do ekzistonim
zemer kurrsesi po mos ndaheshim s'do ta kuptonim...

Ref: Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...

Jane endrrat tona qe kerkonim
se jane deshirat qe s'mbaronin
e di prane teje gjithcka behet e bukur
e di prane teje gjithmone do jem e lumtur..

Dhe kur prane s'te kam
une e di mire zemer sa me do ti
cdo fjale qe s'e thame
te ngelet sekret i joni
sepse une e di
pa njeri-tjetrin s'do ekzistonim
zemer kurrsesi po mos ndaheshim s'do ta kuptonim...

Ref: Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...

me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
un me ty jam
un me ty jam


Je Suis Avec Toi

C'étaient nos rêves que nous cherchions
Car il y a des désirs sans fin
Je sais à tes côtés tout devient beau
Je sais à tes côtés je serai toujours heureuse

Et quand je ne t'ai pas à mes côtés
Je sais bien mon coeur combien tu m'aimes

Chaque mot qu'on n'a pas dit
Que ça reste notre secret
Car moi je sais
L'un sans l'autre nous n'existerions pas
Mon coeur en aucun cas nous ne l'aurions compris si nous nous étions pas séparés

Ref: Je suis avec toi dans les rues où je passe
Je suis avec toi même quand l'heure avance
Je suis avec toi je te voudrai toujours à mes côtés Je suis avec toi
Je te garde toujours à mes côtés
Non je ne veux pas d'autre car je t'ai toi
Et quand tu seras seul je serai
Je serai avec toi

C'étaient nos rêves que nous cherchions
Car nos désirs étaient sans fin
Je sais à tes côtés tout devient beau
Je sais à tes côtés je serai toujours heureuse

Et quand je ne t'ai pas à mes côtés
Je sais bien mon coeur combien tu m'aimes

Chaque mot qu'on n'a pas dit
Que ça reste notre secret
Car moi je sais
L'un sans l'autre nous n'existerions pas
Mon coeur en aucun cas nous ne l'aurions compris si nous nous étions pas séparés

Ref: Je suis avec toi dans les rues où je passe
Je suis avec toi même quand l'heure avance
Je suis avec toi je te voudrai toujours à mes côtés Je suis avec toi
Je te garde toujours à mes côtés
Non je ne veux pas d'autre car je t'ai toi
Et quand tu seras seul je serai
Je serai avec toi

Je suis avec toi
Je suis je suis je suis
Moi je suis avec toi
Je suis je suis je suis
Moi je suis avec toi
Je suis je suis je suis
Moi je suis avec toi
Je suis avec toi
Je suis je suis je suis
Moi je suis avec toi
Moi je suis avec toi
Moi je suis avec toi

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018