A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila

Jeton Tek Une ➡ Tu Vis En Moi

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Rita G


Jeton Tek Une

-Zonje..
-jo..
-me vjen keq
-te lutem..nuk dua ta degjoj
-me vjen shum keq
-jo jo,
-zonje
-jo ai me telefonoi...
-zonje..
-dhe me tha qe do vij javen qe vjen...
-jo te lutem nuk dua ta degjoj
-zonje..
-nuk dua,...nuk dua ta degjoj
-jo
se je jeta ste fal,ste fal

Ai vjen ngadal
nuk dua ta degjoj, sdua ta kuptoj
fjale, vetem fjale
ne fund dicka me thote
ai me nuk jeton

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo

Une sot do tregoj si ishte me ty
Do jem nje ditar gjithmone do te shkruaj per ty
Dua te qaj, por jo te T'Harroj
Se jeta ste fal

Jeton tek un
pa e ditur si, pa e ditur pse
do mbaj nje premtim
me te do fle, nzemer do ta fsheh

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo

Une sot do tregoj si ishte me ty
Do jem nje ditar gjithmone do te shkruaj per ty
Dua te qaj, por jo te T'Harroj
Se jeta ste fal

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo [2x]


Tu Vis En Moi

-Madame..
-Non..
-Je suis désolé
- Je t'en prie..Je ne veux pas l'entendre
-Je suis vraiment désolé..
- Non, non
-Madame,
-Non, il m'a téléphoné..
-Madame..
-Et il m'a dit qu'il viendra la semaine prochaine
-Non je t'en prie je ne veux pas l'entendre
-Madame..
-Je ne veux pas..je ne veux pas l'entendre
-Non

Il vient doucement
Je ne veux pas l'entendre, je ne veux pas le comprendre
Des mots, juste des mots
A la fin quelque chose me dit
Qu'il ne vit plus

Comment t'as pu me laisser sans vie ?
Comment t'as pu me tuer aussi vite ?
Mais toi tu vis encore en moi
Et moi je sais, je serais celle-là

Moi, aujourd'hui je vais raconter comment c'était avec toi
Je serais un journal intime, j'écrirais toujours sur toi
Je veux pleurer, mais pas t'oublier
Car la vie ne te pardonne pas

Tu vis en moi
Sans savoir comment, sans savoir pourquoi
Je vais garder une promesse
Je dormirai avec, dans mon coeur je la cacherai

Comment t'as pu me laisser sans vie ?
Comment t'as pu me tuer aussi vite ?
Mais toi tu vis encore en moi
Et moi je sais, je serais celle-là

Moi, aujourd'hui je vais raconter comment c'était avec toi
Je serais un journal intime, j'écrirais toujours sur toi
Je veux pleurer, mais pas t'oublier
Car la vie ne te pardonne pas

Comment t'as pu me laisser sans vie ?
Comment t'as pu me tuer aussi vite ?
Mais toi tu vis encore en moi
Et moi je sais, je serais celle-là (2X)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018