A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila Feat. Endri Prifti

Vespa ➡ Wasp

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Angelas5starz


Vespa

Xhensila:
E more zemren time xhiro diku larg
Pa lejen time dashurine ajo ta dha
Nuk e di, nuk e di
Te t'besoj une e kam te veshtire
E si tja bej nuk e di
Ua them une se ckam deshire

Te jem, te jem e vetmja qe ti ndjen
Vetem une ty te mjaftoj
Te jem te jem ajo qe te terhek
cómo te amo

Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon

Duaje si Vespa ,si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote

Hey señorita

Endri
Kush e ka da da da
Te rri me ty shiu
Mendjen pra spo me nda
Zemra jote ka frike te doj
Me Vespen ti shpesh her e di
Dhe me te drejte shpesh xhelozon
Ta premtova , ta premtoj
Do tju doja une njesoj

Xhensila:
Te jem , te jem e vetmja qe ti ndjen
Vetem une ty te mjaftoj
Te jem te jem ajo qe te terhek
cómo te amo

Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon

Xhensila & Endri:
Duaje si Vespa ,si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote

Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon

Duaje si Vespa, si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote


Wasp

Xhensila:
You took my heart on a trip, far.
Without my permission, she gave you my love.
I don't know, I don't know.
To trust you, it's hard for me.
How to react I don't know;
But I will tell you what my desire is.
To be, to be the only one for who you feel for.
To be, to be the one that inspires you to love me like I love you.

Love it everyday, the heart that you have asked for.
Protect her with your soul because she will never hurt you, in return.

Love it like vespa(wasp) like vespa.
That you wouldn't change it, even if it is the last wasp in the World...

Hey miss....

Endri:
Who has it da da da
To stay with you even in the (rain)
To change my mind you cannot
Because your heart is afraid to love
Even with vespa many times you know even with vespa you get jealous. I did promise you, I'am promising you that I'd love you one and the same.
Xhensila:
To be, to be the only one that you feel for, the only one that matters to you. To be, to be the one that inspires you to love me as I love you.
Love it every day, the heart that you have asked for. Protect her with your soul, because she will never hurt you in return.

Xhensila & Endri
Love it, like vespa (wasp)
That you wouldn't change it
As if it was the last vespa(wasp) in the World...

Love her every day
The heart that you are asking for
Protect her with your soul
She would never hurt you

Love it like vespa(wasp)
And you wouldn't change it
Even if it was the last vespa (wasp) in the World...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018