A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila

Ring The Alarm ➡ Ring The Alarm

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Smiley


Ring The Alarm

(It's another one, It's a... It's another one 4X)

REF. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
pa kuptu kam fillu duke t'dasht
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

Don me m'pas, sonte ta kam thene "JO"
m'vjen inat se ti po m'lexon "PO"
sa t'kam larg vetem nata po m'shkon
honey ti me mungon
Ndjenjen un e kam t'shenjt,
ndjenje sikur po m'vjen e shtrenjte
pyt a po munesh me nejt
dhe pse t'du them "NUK DU"

Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per vete po m'bon
dhe s'mundem me t'ndal,
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per mu kjo s'o normal

REF. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
pa kuptu kam fillu duke t'dasht
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

Ndjenjen un e kam t'shenjt,
ndjenje sikur po m'vjen e shtrenjte
pyt a po munesh me nejt
dhe pse t'du them "NUK DU"
don me m'pas,
sonte ta kam thene "JO"
m'vjen inat se ti po m lexon "PO"
sa t'kam larg vetem nata po m'shkon
honey ti me mungon

Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per vete po m'bon
dhe s'mundem me t'ndal,
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per mu kjo s'o normal

REF. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
pa kuptu kam fillu duke t'dasht
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

Can I, Can I, Can I ring the alarm (4x)


Ring The Alarm

Chorus. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
I've started hanging without noticing
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

You want to have me, tonight I've said "NO"
I'm angry cause you're reading my "YES"
You're so far away, night is going
honey I miss you
My feelings are precious
ask if I can stay
even thought I love you, I say "I don't want".

Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
You're attracting me
and I cannot stop
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
For me that's not normal.

chorus. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
I've started hanging without noticing
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

Feeling for me is holistic
feel it like precious
ask if I can stay
even thought I love you, I say "I don't want"
You want to have me, tonight I've said "NO"
I'm angry cause you're reading my "YES"
You're so far away, night is going
honey I miss you

Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
You're attracting me
and I cannot stop
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
For me that's not normal.

chorus. 2x:
Can I, Can I, Can I ring the alarm
I've started hanging without noticing
baby, baby, baby you shot me down
I'm in love yeah! I'm in... I'm in love yeah!

Can I, Can I, Can I ring the alarm (4x)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018