A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila Feat. Mozzik

Ama Doren ➡ Give Me Your Hand

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Mia33


Ama Doren

HA HAAA
It's Zikeeyy
Xhensilaaa

Mozzik
Shum trëndafila
Per ty moj Xhensila
Tu vrapu mbas teje
Humba shum kila
Nuk di shum mir te
Flas n'ket dialekt
Vec jam ka t'njeki
Si mi pas marr lekt
Mos thuj sa vjet
I kam se qaq s'dokna
Spo du me kon shok na,Kuptom
Sinqert,Shpirti po t'don
E TIK-TAK vec per ty bon
Goc moj Goc,Cheers
Merre naj got
Po ikim larg shum
E po dalim nga kjo botë
Se njerzt kan zili
E po dojn me naj ftof
Pushimi n'fund t'mujit
Fresh po vjen si rrog
Ah Xhamadani Vija-Vija
Ti the vjen nga Shqipëria
Une vi të pres tek shtëpia,Jote
Bojna party deri n'agim
Kam shum shokë kshtu qe merr shoqe

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos me le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën e vetem mos mle mos m le.

baby ti jemi,jemi je
ama ama doren baby mos mle

Xhensila
A po don pak,E ti don
Me t'kap n'infrakt
Papritur krejt takohom n"club
Vdis per mu ti bonu 2pac
T'le me t'prit,Hala nuk jam mir
E ti po don me m'marr
Po don me m'marr,Është vec nata e parë
Ma more zemren vec me 1 fjalë
Per natë te parë krejt krejt po ti fal
Ca ta don n'fakt,Sna pengon sonte
As 1 shkak,Aeee zemer mke cu
Shum nalt,Vdis per mu ti bonu 2pac
M'ke shti n'trip,Sa po menoj
Me t'lon e me ik,Kthena t'perqafoj
Sdu me t'lon un PIK,Ikim diku larg
Diku ku nuk ka dritë,masi po m'thirr me Chillit

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos m le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën baby mos m le

Mozzik
Ziki Ziki Yee
Ziki Ziki Yee
Nuk o secila
Si Xhensila Yee
Si kapak fruktali
Zemra po m'rreh
Kur po shimi yee
Kur po shimi yee

Xhensila
Xhesi Xhesi Yee
Xhesi Xhesi Yee
Nuk o secili
Si Mozziki Yee
Si kapak fruktali
Zemra po m'rreh
Kur po shimi yee
Kur po shimi yee

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos m le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën baby mos m le


Give Me Your Hand

haaa haaa
its Zikey
Xhensila
Mozzik
Many roses for you Xhensila
Running after you, lost Many Kgs
I Really don't Know how to speak this dialect
but i am Running After you as if you steal my money
don't say "how old" because i don't like it
I don't us to be Friends,understand
Honestly,my soul Loves you
and tik-tak Goes only for you
Girl oh Girl,Cheers
Take a Shot
Lets run away
Lets go out of this world
So Many People got envy,and want to tear us apart
The vacation at the end of the month is coming fresh like loan
"Xhamadani vija vija"
you Said you are from albania
Im coming,waiting at your House
We be partying until dawn
I have Many Friends so that you have also Many Friends
Xhensila :
Baby you are mine,Mine
Give,Give me your Hand don't leave me alone
Baby you are Mine,mine
Give me your Hand,don't leave me alone 2x
You want it,i Know you want to get an infract
Unexpected we met in the Club
Die for me,become 2pac
I'll let you wait,i'm still not okay and you want to take me,its only the First Night
you Took my Heart with only one word
For the First Night i Would Give you everything
What you want,Doesnt withhold us Tonight
aay Baby you got me so fly
Die for me become 2pac
You got on a trip,as i think i will let you go,i am going back to hug you
i don't wanna let you go! Let's Go far away
where is no light,cause you are calling to chill

Refrain 2x
Ziki ziki yee
Ziki ziki yee
Not everybody is like Xhensila
my Heart is beating
when we See us
when we see us
Xhesi,Xhesi yee
Xhesi Xhesi yee
not everybody is like mozziki ye
my Heart is beating when we See us
when we See us

Refrain

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018