A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila

Çelsi I Zemres ➡ Το Κλειδί Της Καρδιας

 Shqip ➡  Greqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anna Pateraki


Çelsi I Zemres

E tani une do hap fleten,
Fleten e volumit tjeter,
Qe do nis me ty,
Une jetoj per ty.
E kujtimin tone te vjeter
Panoramen tone te jetes
Qe e kam me ty
Do e shkruaj aty

Se do jem per ty, do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

Se per mua je frymarrje
emri jot ne vena me fle
me shiko ne sy
boten jap per ty

Se do jem per ty, do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

Do bertas me ty
mbase do t'shaj ty
do merzitemi pa fund
e di do ket lote
e di do jene kot
betohem para teje sot
s'do te flas me ty
Nje dit ndoshta dy
ndjenja jon te gjitha i mund
betohem un sot
e jotja un jam

(e ke çelsin e zemres
e ke çelsin e zemres)

no, no, no, no, no, no...
yeeeeieeeiii

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone


Το Κλειδί Της Καρδιας

Και τωρα εγω θα ανοίξω την σελιδα
Την σελιδα της άλλης εντασης
Που θα ξεκινήσω μαζι σου
Εγω ζω για εσενα
Και την παλιά μας αναμνηση
Την δικιά μας εικόνα της ζωης
Που εχω με εσενα
Θα την γραψω εκει

Γιατί θα ειμαι για εσενα ,θα ειμαι εκει
Γιατί θα ειμαι για εσενα, θα ειμαι εκει
Για πάντα δική σου εγω ειμαι

Γιατί εσυ εχεις το κλειδί της καρδιάς
Έχεις το κλειδί της καρδιάς
Θά μου έλειπες ακόμα και αν δεν σε γνώριζα ποτε
Έχεις το κλειδί της καρδιάς
Εχεις το κλειδί της καρδιάς
Και ό,τι θέλεις απο μένα
Θα το έχεις πάντα

Γιατί για εμενα εισαι αναπνοή
Το όνομά σου στις φλέβες με κοιμίζει
Κοίτα με στα μάτια
Τον κόσμο δινω για εσένα

Γιατί θα ειμαι για εσενα ,θα ειμαι εκει
Γιατί θα ειμαι για εσενα, θα ειμαι εκει
Για πάντα δική σου εγω ειμαι

Γιατί εσυ εχεις το κλειδί της καρδιάς
Έχεις το κλειδί της καρδιάς
Θά μου έλειπες ακόμα και αν δεν σε συναντουσα ποτε
Έχεις το κλειδί της καρδιάς
Εχεις το κλειδί της καρδιάς
Και ό,τι θέλεις απο μένα
Θα το έχεις πάντα

Θα τσακωθώ με εσενα
Ίσως βρίσω εσενα
Θα στεναχωρηθούμε πολυ
Το ξερω θα εχει δάκρυα
Το ξερω θα ειναι άδικα
Ορκίζομαι μπροστά σου σήμερα
Δεν θα μιλησω μαζί σου
Μια μερα ίσως και δυο
Το αίσθημά μας ολα θα τα νικήσει
Ορκίζομαι σήμερα
Δίκη σου ειμαι

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018